Moje panička

Narodila se 1.1.1983 v Uherském Hradišti, nyní spolu bydíme v Buchlovicích, ona v podkrovním bytě, já na zahradě v boudě. Moje panička je velká milovnice zvířat, a proto nepřekvapí, že s nimi od malička vyrůstala. Její péčí prošlo několik křečků, bezpočet akvarijních rybiček, potkan, desítky morčátek, andulka, myška, mnoho kočiček, pár pejsků.

V současnosti se dělím o její přízeň s těmito tvory: 10 pískomilů (3 akvária), 10 akvarijních rybiček (mají domek velký skoro jako moje bouda:-)))), kocour Sputnik. Na dvoře se ovšem potkávám i s dalšími zvířecími kamarády - se starší ochránkyní Arankou, což je vlastně můj vzdálený příbuzný bernský salašnický pes a se dvěma kočkama - podivočenou Muriškou a drzou Mitsubishí, která je její a Sputnikovou maminkou. S každým kočičákem udržuju odlišný kamarádský vztah:-)

Moje panička je rovněž velkým fanouškem rockové hudby, hororové literatury Stephena Kinga a také filmu, k jehož sledování mě občas s radostí přizve:-)

Nejvíce si však užíváme venku, na zahradě, v přírodě a to při nejrůznějších hrátkách, dovádění a procházkách.

Nesmím zapomenout zmínit druhou polovičku své paničky, jejího přítele, se kterým si užívám divočejší verzi dovádění, ... mužský páníček má holt větší sílu a výdrž:-)